CERTYFIKOWANA ODZIEŻ OCHRONNA

Odzież fluorescencyjna, luminescencyjna oraz odblaskowa. Odzież ostrzegawcza ma wiele rożnych nazw. Szczególnie z tego względu, iż ten typ odzieży ochronnej odgrywa decydującą rolę podczas zapewnienia Ci bezpieczeństwa i widoczności gdy  pracujesz w pobliżu miejsc o dużym natężeniu ruchu i blisko maszyn budowlanych.

 

Tutaj znajdziesz najszerszy asortyment ubrań fluorescencyjnych.

Możemy być Twoim źródłem inspiracji w zakresie spodni, kurtek i T-shirtów, które odpowiadają Twoim potrzebom. Wybierz spośród 70 różnych produktów we fluorescencyjnych kolorach: żółtym, pomarańczowym lub czerwonym. Ubrania zarówno jedno- jak i dwukolorowe. Wszystkie produkty wyposażono w najlepsze na rynku elementy odblaskowe.

Sprawdź wszystkie kolekcje w naszym sklepie internetowym.
Skontaktuj się z nami
jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Odzież robocza i obuwie ochronne - sklep internetowy

Przegląd kolekcji odzieży ochronnej:

MASCOT® SAFE SUPREME

Szeroki asortyment najbezpieczniejszej na rynku odzieży o podwyższonej widoczności, EN ISO 20471. Wiele możliwości łączenia ubrań w ramach kolekcji, a także z innymi kolekcjami. Mnóstwo nowych, unikatowych funkcji i detali przydatnych w przypadku odzieży ochronnej. Dzięki przemyślanemu dopasowaniu i wysokiej trwałości kolekcja doskonale sprawdza się we wszystkich rodzajach pracy.
Produkty: Bogaty asortyment i szeroki wybór odzieży zarówno roboczej, jak i zimowej, w sześciu połączeniach kolorystycznych z czerwonymi, żółtymi lub pomarańczowymi elementami odblaskowymi.
Główni użytkownicy: Firmy wykonawcze, branża budownictwa, przedsiębiorstwa publiczne. Osoby potrzebujące odzieży z elementami odblaskowymi do pracy przez całą dobę. Osoby wymagające szczególnie dużo od swojej odzieży roboczej, zarówno w zakresie bezpieczeństwa, jak i swobody ruchu i funkcjonalności.

Dowiedz się więcej i przejrzyj zdjęcia produktów serii MASCOT® SAFE SUPREME.

MASCOT® SAFE LIGHT

 

Odzież ochronna o podwyższonej widoczności, zgodna z normą EN ISO 20471. W skład kolekcji wchodzi dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie funkcjonalna, dwubarwna odblaskowa odzież robocza, projektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie.
Produkty: Szeroka gama trwałych produktów o estetycznych połączeniach kolorystycznych, z zastosowaniem wszystkich barw o podwyższonej widoczności: żółtej, pomarańczowej i czerwonej. Wszystkie dwubarwne produkty takie jak robocze spodnie, robocze kurtki, kurtki softshell i kurtki pilotki można swobodnie łączyć z jednobarwnymi T-shirtami, koszulkami polo, kurtkami polarowymi, a także z produktami z innych kolekcji, np. MASCOT® SAFE SUPREME.
Główni użytkownicy: Firmy wykonawcze, branża budownictwa, przedsiębiorstwa publiczne. Osoby potrzebujące odzieży z elementami odblaskowymi do pracy przez całą dobę. 

Sprawdź więcej informacji o kolekcji MASCOT® SAFE LIGHT.

MASCOT® SAFE CLASSIC

 

Podstawowa odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Doskonały dodatek do pozostałych serii produktów MASCOT. Klasyczny i prosty krój oraz dopasowanie.
Produkty: Solidna, kolorowa odzież z dużym wyborem górnych części garderoby. Wszystkie produkty posiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz firmy z sektora publicznego jako dodatek do innych serii produktów.

Sprawdź szczegółowe informacje o kolekcji MASCOT® SAFE CLASSIC.

MASCOT® SAFE ARCTIC

Zimowa odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Ubrania zaprojektowane z myślą o zabezpieczeniu przed zimnem i jednocześnie zachowywaniu widoczności. Klasyczny i prosty krój oraz dopasowanie.
Produkty: Solidna, ciepła, kolorowa odzież zimowa. Wszystkie produkty psiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz pracowników film z sektora publicznego.

Znajdź więcej informacji o kolekcji MASCOT® SAFE ARCTIC.

MASCOT® SAFE YOUNG

 

Fluorescencyjna czerwona odzież ze wstawkami kontrastującymi w kolorze ciemnego antracytu, która spełnia najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Ubrania charakteryzują się najwyższej klasy krojem, ułożonymi nieco pod kątem elementami odblaskowymi oraz doskonałym dopasowaniem. Wszystko to sprawi, że poczujesz, jakby te ubrania skrojono specjalnie dla Ciebie.
Produkty: Pełen katalog produktów na sezon letni i zimowy. Wszystkie ubrania posiadają certyfikat EN 471, większość produktów wyposażono w Teflon®, który zapobiega wnikaniu brudu w materiał i zapewnia dłuższy okres widoczności.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz pracowników film budowlanych i publicznych. Osoby, które muszą nosić ubrania fluorescencyjne przez cały czas.

Sprawdź więcej informacji o kolekcji MASCOT® SAFE YOUNG.

MASCOT® SAFE AQUA

Przeciwdeszczowa, wodoodporna odzież fluorescencyjna w jednej tonacji kolorystycznej. Ubrania ochronne BHP z tej serii można błyskawicznie założyć na inną odzież roboczą, zachowując pełną widoczność.
Produkty: Kurtki i spodnie przeciwdeszczowe oraz ogrodniczki przeciwdeszczowe. Wszystkie produkty posiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Osoby pracujące na zewnątrz, które muszą nosić ubrania fluorescencyjne z certyfikacją EN 471.

Dowiedz się więcej o serii odzieży ochronnej  MASCOT® SAFE AQUA.

MASCOT® SAFE COMPETE

 

Ubrania fluorescencyjne w kolorze pomarańczowym i żółtym z czterema opcjami kontrastów kolorystycznych. Stylowe linie i dobry krój. Doskonała opcja, która uzupełni profil Twojej firmy. Zapewnij sobie konkurencyjność na wszystkich poziomach.
Produkty: Pełna kolekcja spodni typu rybaczki, spodni, spodni typu ogrodniczki oraz górnych części garderoby. Dostępna w ośmiu kolorach. Wszystkie produkty mają certyfikację EN 471, a w wielu z nich dodano Teflon®, który zapobiega wnikaniu brudu w materiał.
Szczególnie używane przez: Wykonawców robót oraz pracowników film z sektora budowlanego i publicznego. Osoby, które muszą nosić ubrania fluorescencyjne przez cały cz
as.

Zobacz kolekcję MASCOT® SAFE COMPETE w naszym sklepie internetowym.

MASCOT® SAFE IMAGE

Fluorescencyjne ubrania w kolorze pomarańczowym lub żółtym z granatowymi dodatkami umieszczonymi tam, gdzie ubrania są najbardziej narażone na zabrudzenia.
Produkty: Ubrania robocze i kurtki zimowe w dwóch tonacjach kolorystycznych. Wszystkie produkty posiadają certyfikat EN 471.
Szczególnie używane przez: Wykonawcy robót pracujący w systemie całodobowym oraz osoby, które muszą co jakiś czas nosić ubrania fluorescencyjne.

Zobacz kolekcję MASCOT® SAFE IMAGE w naszym sklepie internetowym.

MASCOT® MULTISAFE

 

Niepowtarzalne połączenie najwyższej jakości, doskonałej funkcjonalności i maksymalnej wygody. Materiał jest antystatyczny, odporny na kwasy i przeciwpalny. Odzież zapewnia wszechstronną ochronę – w razie potrzeby także przy okazjonalnym wykorzystaniu sprzętu spawalniczego i łuków elektrycznych.
Produkty: Zarówno produkty o podwyższonej widoczności, jak i zwykłe, charakteryzują się najwyższą jakością i mają najważniejsze certyfikaty. Asortyment obejmuje bieliznę, produkty podstawowe, ubrania na zimę oraz odzież ochronną.
Główni użytkownicy: Przedsiębiorstwa przemysłowe i dostawcy energii, np. w branży paliwowej, gazowej czy wiatrowej. Elektrycy i osoby pracujące okazjonalnie z żarem i kwasami.

Zobacz kolekcję MASCOT® MULTISAFE w naszym sklepie internetowym.

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej