WYTRZYMAŁE SPODNIE ROBOCZE

MASCOT znany jest z szerokiego i zawsze aktualnego asortymentu wysokiej jakości spodni roboczych. Niezależnie od branży, oferujemy wytrzymałe spodnie, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy. W asortymencie znajdziesz między innymi oraz spodnie robocze z różnymi detalami, szorty, spodenki 3/4, spodnie przeciwdeszczowe, ogrodniczki, spodnie termalne. MASCOT oferuje również spodnie w kolorach HI-VIS, które szczególnie nadają się do takich typów pracy, gdzie noszenie odzieży fluorescencyjnej jest wymagane.

Przy wyborze spodni roboczych pod uwagę trzeba wziąć szereg czynników. Ważny jest przede wszystkim właściwy dobór rozmiaru i długości nogawek. W przypadku spodni MASCOT dostępnych jest do 21 różnych obwodów talii (tj. rozmiarów) i cztery długości nogawek. Ponadto niektóre modele spodni mają możliwość wydłużania nogawek. Odpowiedni dobór wysokości kroku i długości nogawek ma też znaczący wpływ na właściwe rozmieszczenie kieszeni na ochronne wkładki na kolana. MASCOT ma również w ofercie duży asortyment akcesoriów takich jak wkładki ochronne, paski i wiszące kieszenie, zwiększające funkcjonalność spodni roboczych.

Trwałość jest bardzo istotną cechą odzieży roboczej. Dzięki niej po krótkim czasie użytkowania nie pojawiają się dziury na kolanach ani w kieszeniach. Dlatego MASCOT nawiązał współpracę z producentami takich marek jak CORDURA®, Kevlar® czy Dyneema®. Są one znane na całym świecie z trwałości i z odporności na przebicia. Dzięki wzmocnieniu w najbardziej narażonych miejscach spodnie są bardzo odporne na zużycie – tydzień po tygodniu.

Nowa generacja
spodni roboczych ze streczu

 

Wśród nowości warto zwrócić uwagę na spodnie robocze z kolekcji

MASCOT® ADVANCED wykonane z  rozciągającego się w czterech kierunkach streczu. Materiał ten zapewnia niezwykłą lekkość, elastyczność i doskonałą swobodę ruchów.Ponadto na kieszenie na kolanach spodni użyto całkowicie nowy materiał opracowany przez MASCOT. Jest to tkanina, w której połączone zostały materiały CORDURA® i Kevlar® z włóknem Dyneema®. Dzięki temu spodnie charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością.

Spodnie te proponujemy w 7 wariantach kolorystycznych, w trzech długościach nogawek i w wielu rozmiarach. Długie spodnie, jak i spodenki ¾ doskonale leżą zarówno na męskiej, jak i na kobiecej sylwetce.

To spodnie robocze, których nie chce się zdejmować!

Wytrzymałość, elastyczność i jeszcze więcej...

 

Dwoma mocnymi punktami asortymentu spodni roboczych są również modele MASCOT® Adra i MASCOT® Madrid. Oba wykonane są z tych samych dobrych materiałów, jednak różnią się nieco funkcjonalnością. Najbardziej rzucającą się w o czy różnicą jest zastosowanie w modelu MASCOT® Madrid wygodnie zaprojektowanych kieszeni wiszących. Oba modele są wyposażone we wkładki ochronne na kolana i w przeznaczoną na tablet lub telefon funkcjonalną wielowarstwową kieszeń na udzie z magnetycznym zamknięciem. Dzięki użyciu materiałów CORDURA® i Kevlar® spodnie te charakteryzują się niespotykaną trwałością. Ma to olbrzymie znaczenie dla pracowników wszystkich branż. Zastosowanie elastycznego materiału w kolanach i w pasie zapewnia doskonałą swobodę ruchu.

Spodnie robocze z kolekcji MASCOT® ADVANCED wykonane z tkaniny MASCOT o jakości 311, która jest elastyczna we wszystkich kierunkach, niezwykle lekka

i wytrzymała.

spodnie robocze wrocław, Mascot
spodnie robocze wałbrzych

Prosty sposób na wydłużenie spodni roboczych MASCOT o 3 cm. Możliwość tę posiadają m. in. modele MASCOT® Madrid i MASCOT® Adra:

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej