SPODNIE ROBOCZE OGRODNICZKI

Ogrodniczki to spodnie z szelkami,  z charakterystycznym karczkiem z przodu, zakrywające dolną część pleców. Ogrodniczki to niezwykle funkcjonalne

i wygodne spodnie robocze dostosowane do potrzeb Klientów z każdej branży.

MASCOT proponuje ogrodniczki o wielu różnych krojach i funkcjach, dzięki czemu masz pewność, że jest wśród nich model pasujący do Ciebie. Krój tych spodni zapewnia wygodę, doskonałą swobodę ruchów oraz maksymalną ochronę w trakcie wykonywania zadań. Idealnie sprawdzają się podczas pracy na kolanach. W naszej ofercie znajdziesz produkty z regulowanymi kieszeniami na kolanach. Również szelki są elastyczne i mają możliwość regulacji, dzięki czemu masz pewność, że nie będą cisnęły na ramionach. Pozwala to na dopasowanie ogrodniczek, tak aby były one wygodne w noszeniu. W trakcie projektowania MASCOT nie zapomniał również o miejscach na telefony komórkowe oraz narzędzia dzięki wielu różnym kieszeniom. Modele z kieszenią przednią, z rożnymi kieszonkami na piersi oraz kieszenią na calówkę sprawdzą się u osób, które potrzebują dużo miejsca.

W naszym asortymencie znajdziesz spodnie robocze ogrodniczki zarówno jedno- jak i dwukolorowe. Proponujemy również spodnie fluorescencyjne z odblaskami, wiatro- i wodoszczelne, czy też wykonane z materiału Teflon®, dzięki czemu produkt jest odporny na brud. Niektóre modele w newralgicznych miejscach zostały wzmocnione wytrzymałą tkaniną CORDURA®. Te ogrodniczki przede wszystkim nadają się do pracy, która stawia odzieży więcej wymagań pod względem widoczności oraz bezpieczeństwa.

obuwie przemysłowe, buty antystatyczne

Sprawdź wszystkie kolekcje spodni roboczych typu ogrodniczki w naszym sklepie internetowym lub skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania.

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej