Lekkie obuwie robocze z amortyzacją

October 6, 2018

Nowa seria obuwia ochronnego MASCOT® FOOTWEAR ENERGY to kombinacja niskiej wagi z niezwykle amortyzującym materiałem podeszwy, a także wyjątkową elastycznością w obszarze śródstopia. Takie połączenie daje Ci gwarancję komfortu oraz ekstremalnej lekkości.

 

 

Amortyzacja będąca zbawieniem dla Twoich stóp

 

Unikalna podeszwa środkowa obuwia roboczego MASCOT® FOOTWEAR ENERGY wykonana została
z termoplastycznego materiału E-TPU. Takie rozwiązanie pozwoliło na uzyskanie produktu o wysokiej elastyczności i sprężystości. Materiał ten sprawia, że nowa seria butów roboczych jest optymalnie amortyzująca i skutecznie pochłania wstrząsy. Chodzenie w obuwiu Energy zapewnia swobodę i wygodę, nawet podczas długich dni w pracy.

 

Obuwie pozbawione elementów metalowych


Cała kolekcja MASCOT® FOOTWEAR ENERGY jest w 100% wolna od metalu. W półbutach i trzewikach ochronnych zastosowano kompozytowe noski, a paznokcie chroni bardzo trwały, zaawansowany materiał.

Brak metalu oznacza, że buty są dużo lżejsze, a dodatkowo nie przewodzą ani ciepła, ani zimna. Jest to wyjątkowa zaleta podczas pracy na gorących lub zimnych nawierzchniach. Obuwie zalecane jest również dla osób uczulonych na metal.

 

Obuwie ochronne jak buty sportowe

 

Wszystkie materiały zastosowane w serii MASCOT® FOOTWEAR ENERGY dobrane są z myślą o jak największej elastyczności, wytrzymałości oraz lekkości. Waga obuwia należy do najniższych na rynku. Obuwie dostępne jest w czterech rodzajach, w dwóch kombinacjach kolorystycznych. Wszystkie modele poświadczone zostały certyfikatem EN ISO 20345, o klasie bezpieczeństwa S1P SRC. Antypoślizgowe podeszwy nie pozostawiają śladów. Kolekcja szczególnie polecana pracownikom, których praca wymaga chodzenia i stania przez wiele godzin w ciągu dnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Półbuty ochronne F0131-849                                                   Półbuty ochronne F0130-849

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Półbuty ochronne F0132-996                                             Półbuty ochronne F0133-996

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Lekkie obuwie robocze z amortyzacją

October 6, 2018

1/3
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square