Fluorescencyjne kurtki damskie w 3 kolorach

September 4, 2018

Już teraz asortyment marki MASCOT powiększył się o dwie fluorescencyjne kurtki, opracowane specjalnie dla kobiet. Nowe ubrania ochronne należą do niezwykle wytrzymałej i atrakcyjnej wizualnie kolekcji MASCOT® SAFE SUPREME.

 

 
Wodoodporna kurtka hi-vis softshell dla kobiet
Jednym z nowo wprowadzonych przez MASCOT na rynek produktów jest wiatroszczelna, wodoodporna i oddychająca kurtka typu softshell 18512. Specjalnie zaprojektowany dla kobiecej figury krój sprawia, że kurtka ochronna optymalnie przylega do ciała i zapewnia pełną swobodę ruchów. Przedłużenie pleców oraz zastosowanie regulowanych mankietów z zapięciem na rzepy zapewnia dodatkową ochronę w deszczowe i wietrzne dni. Kurtki softshell damskie 18512 zostały zatwierdzone zgodnie z normą EN ISO 20471 klasa 3 dla rozmiarów od M do 4 XL. Mniejsze rozmiary XS i S posiadają klasę 2.

 

MASCOT® SAFE SUPREME 18512 - Kurtka softshell, model damski, wodoodporna tkanina, klasa 3

 
Damska kurtka zimowa z certyfikatami
Najnowsza propozycja dla kobiet na bardzo chłodne miesiące to wiatro- i wodoszczelna kurtka zimowa 18545. Podklejane szwy, pikowana podszewka w rękawach, czy też wysoki kołnierz ze ściągaczem po wewnętrznej stronie sprawiają, że kurtka ta zapewnia najwyższą ochronę przed zimnem i deszczem. Wysoka efektywność została poświadczona certyfikatami EN ISO 20471 - klasa 3, EN 343 - klasa 3/1 i EN 342 - klasa 3/WP. Obie kurtki mają także odpinane kaptury.

 

MASCOT® SAFE SUPREME 18545 - Kurtka zimowa, model damski, wodoszczelna, klasa 3