Zimowa i membranowa - lekkie kurtki ze streczu

January 20, 2018

Ciepłe, zimowe kurtki nie muszą być ciężkie i niewygodne. Osobom pracującym na świeżym

powietrzu MASCOT proponuje inne rozwiązanie - dwie kurtki robocze, zimową i membranową, o bardzo niskiej wadze. Oba modele wykonane są z rozciągającego się w czterech kierunkach streczu, dzięki czemu zapewniają niezwykłą swobodę ruchu. Są przy tym wytrzymałe, oddychające, odporne na wodę i wiatr. Z dumą prezentujemy kurtkę zimową MASCOT® ADVANCED 17035 i kurtkę membranową MASCOT® ADVANCED 17001.

 

 

Wyjątkowa wygoda

Obie kurtki wykonane są z niezwykle lekkiego i elastycznego streczu, co zapewnia użytkownikowi wygodę i komfort podczas pracy. Dzięki zastosowanemu materiałowi ubranie dostosowuje się do ruchów ciała. Dodatkowo pikowana podszewka jest niezwykle lekka i miękka, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Kurtki posiadają ergonomiczny fason i rękawy skrojone z uwzględnieniem motoryki.

 

Skuteczne zabezpieczenie przed czynnikami pogodowymi

Obie kurtki robocze są certyfikowane pod kątem oddychalności, wiatro- i wodoszczelności (EN 343). Norma ta zapewnia to maksymalną ochronę przed deszczem i śniegiem, a przy tym pozwala na odprowadzanie nadmiernego ciepła. Niezwykły system izolacji z materiału CLIMASCOT® zapewnia ciepło i  efektywną ochronę przed zimnem (EN 342) .

 

Funkcjonalne kurtki robocze

Kurtki robocze MASCOT wyróżniają się pełną funkcjonalnością. Mądrze przemyślane szczegóły, praktyczne dodatki i duża wytrzymałość pozwalają na sprawniejsze wykonywanie pracy. Wszystkie kieszenie w nowych modelach kurtek są zamykane na zamek błyskawiczny, dzięki czemu bezpiecznie utrzymują zawartość na miejscu. Zastosowanie pasków refleksyjnych zwiększa widoczność dla otoczenia. W ściągaczu w nadgarstku znajduje się otwór na kciuk. Dzięki temu rozwiązaniu dłonie nie marzną, a jednocześnie palce są wolne i można nimi wykonywać precyzyjne operacje.

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego, w którym można znaleźć więcej informacji oraz dokonać zakupu kurtki roboczej MASCOT® ADVANCED 17001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu internetowego, w którym można znaleźć więcej informacji oraz dokonać zakupu kurtki roboczej MASCOT® ADVANCED 17035

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASCOT® ADVANCED 17035-411 - MASCOT® ADVANCED 17031-311 -

MASCOT® ADVANCED 17101-311 - MASCOT® ADVANCED 17079-311 -

MASCOT® ADVANCED 17001-411 - MASCOT® ADVANCED 17031-311

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Lekkie obuwie robocze z amortyzacją

October 6, 2018

1/3
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square