Firma MASCOT najlepsza w Europie

October 29, 2017

Ciesząca się uznaniem na arenie międzynarodowej niezależna firma doradcza Frost & Sullivan ogłosiła na podstawie całościowej analizy rynku i jego poszczególnych uczestników, że firma MASCOT otrzymała nagrodę European Product Leadership Award 2017 wśród producentów odzieży roboczej.

Nagroda stanowi cenny dowód uznania dla osiągnięć firmy MASCOT. Została ona przyznana za produkcję i dostarczanie odbiorcom doskonałych, najwyższej jakości produktów oraz unikatowych rozwiązań. Firma Frost & Sullivan jako przykład podaje ostatnio wprowadzoną na rynek wielofunkcyjną kolekcję odzieży roboczej MASCOT® ADVANCED , skierowaną przede wszystkim do osób z branży budowlanej oraz rzemieślniczej.

 

MASCOT rozumie potrzeby klientów

Pracownicy z branży przemysłowej i budowlanej stawiają wysokie wymagania w zakresie odzieży roboczej. Według raportu, MASCOT tworzy istotną różnicę, zwracając uwagę na wysokie wymagania przyszłych użytkowników. Zgodnie ze strategią działania oraz ze sloganem TESTED TO WORK, firma MASCOT zawsze koncentruje się na tym, aby rozwiązania były łatwe do stosowania i odpowiadające grupie docelowej. : "Ta metoda sprawia, że odzież robocza firmy MASCOT proaktywnie spełnia, a nawet przekracza potrzeby klienta w zakresie funkcjonalności i estetyki , co zaowocowało dużym zadowoleniem wśród Klientów "- wynika z analizy przeprowadzonej przez Frost & Sullivan.

 

Nagrodę odebrał zarząd firmy MASCOT. Od lewej: Dyrektor Handlowy Henrik Bach, Dyrektor Finansowy Anders Ryberg, Dyrektor Zarządzający Michael Grosbøl, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Projektów Specjalnych Niels Høigaard Hald oraz Dyrektor ds. Eksportu Kurt Madsen.

 

Potwierdzenie właściwego kierunku działań firmy MASCOT
Dyrektor zarządzający, Michael Grosbø, wraz z innymi członkami zarządu odebrał nagrodę w imieniu firmy MASCOT. Według niego to osiągnięcie jest szczególnie ważne, ponieważ: "przemysł odzieżowy składa się z wielu producentów i dostawców odzieży roboczej, a konkurencja jest niezwykle silna. Dlatego nagrodzenie firmy MASCOT przez Frost & Sullivan udowadnia, że ​​jesteśmy najlepszym na świecie dostawcą odzieży roboczej oraz obuwia ochronnego. Potwierdza to właściwie obraną strategię firmy, aby produkować odzież nie najtańszą, ale najwyższej jakości."

 

Wysoka jakość to zamierzona strategia działania

Wysoka jakość produktu została zapewniona dzięki programowi TESTED TO WORK.

Firma MASCOT wdraża ścisłe reguły kontroli, począwszy od surowców i procesów farbowania aż po szycie i dostawy. Dostawcy, szwalnie i dystrybutorzy podlegają ciągłej kontroli. Wszystkie materiały są sprawdzane w laboratorium, aby uzyskać pewność, że będą one w stanie sprostać wymogom codziennej pracy. Przed wprowadzeniem do produkcji odzież robocza zostaje sprawdzana w prawdziwych warunkach przez użytkowników końcowych.

 

O nagrodzie

MASCOT po raz trzeci otrzymała wyróżnienie od Frost & Sullivan. Kolejna nagroda to wyraźny sygnał dla pracowników, inwestorów, klientów oraz opinii publicznej, że firma MASCOT produkuje najlepszą, najwyższej jakości odzież roboczą na rynku.

 

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełną treścią raportu agencji Frost & Sullivan, dotyczącego nagrody za przywódctwo produktowe wśród wytwórców odzieży roboczej dla firmy MASCOT.

 

Więcej informacji o firmie MASCOT znajdziesz pod tym linkiem.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Lekkie obuwie robocze z amortyzacją

October 6, 2018

1/3
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square