Obuwie robocze nowej generacji

October 14, 2017

Nowa seria lekkiego i elastycznego obuwia roboczego jest już dostępna dla naszych Klientów. Obuwie jest wykonane z lekkich materiałów, a waga gotowego wyrobu jest jedną z najniższych na rynku. Jednocześnie elastyczność w obszarze metatarsalnym jest klasą dla siebie. Najwyższy czas pożegnać ciężkie, sztywne obuwie, które powoduje ból w stopach i plecach i przywitać się z MASCOT® FOOTWEAR FLEX.

 

Obuwie robocze MASCOT® FOOTWEAR FLEX

 

Seria FLEX jest swobodą dla Twoich stóp. Swobodą poruszania się przez wiele godzin bez odczuwania zmęczenia stóp. Stopa jest wspierana i stabilizowana w tylnej części buta, podczas gdy przednia część stopy posiada dużo wolnego miejsca i może swobodnie się poruszać. Podeszwa doskonale absorbuje wstrząsy, a przednia część obuwia wygina się bardzo elastycznie razem ze stopą.  Obuwie jest ponadto wyposażone we wkładkę optymalnie wspierającą sklepienie, dzięki której zmniejsza się tendencja do powstawania płaskostopia.  Stąpanie w obuwiu FLEX odczuwa się jako miękkie i komfortowe.


Nowa seria FLEX firmy MASCOT obejmuje osiem nowych modeli obuwia ochronnego zaprojektowanych, opracowanych i przetestowanych w celu zwiększenia swobody stóp podczas aktywnego dnia roboczego.

Seria FLEX gwarantuje pełne bezpieczeństwo dzięki tekstylnej ochronie antyprzebiciowej i niezawierającym metalu kompozytowemu półnoskowi, który nie przewodzi zimna ani ciepła.

 

Oprócz różnych wzorów, kolorów i materiałów, proponowanych w kolekcji FLEX, można wybrać również różne metody zamykania, w zależności od Twoich potrzeb  Możesz wybierać spośród klas S1P i S3, gdzie buty klasy S3 mają wodoodporny materiał zewnętrzny.

 

Więcej informacji o kolekcji obuwia ochronnego FLEX znajdziesz w naszym katalogu, który znajdziesz tutaj.

 

Sprawdź też informacje o pozostałych kolekcjach obuwia roboczego MASCOT pod tym linkiem.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Lekkie obuwie robocze z amortyzacją

October 6, 2018

1/3
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square