Funkcjonalna odzież dla trendsetterów

September 1, 2017

Wybór dla użytkowników dumnych ze swojego rzemiosła i zawodu. Dla ludzi śledzących najnowsze trendy w dziedzinie odzieży roboczej i szukających rozwiązań pasujących do ich stylu. Eleganckich, modnych, artystycznych, niezależnych.

 

W ramach kolekcji MASCOT® FREESTYLE można samemu skomponować indywidualny zestaw. Ubrania te nie tylko spełniają funkcję trwałej odzieży roboczej – zapewniają też modny wygląd. Nie tylko w pracy – również w czasie wolnym, w drodze na trening czy podczas realizacji hobbistycznych projektów. To freestyle – własny styl pracy i indywidualny wygląd.
Inspiracją dla kolekcji MASCOT® FREESTYLE była między innymi amerykańska kultura surfingowa lat 60. ubiegłego stulecia oraz umundurowanie amerykańskich pilotów z poprzednich dekad. Dlatego w jej skład wchodzą między innymi MASCOT® Manhatten, MASCOT® Soho czy MASCOT® Yonkers – produkty o nazwach odwołujących się do miejsc „zahaczających” o Nowy Jork.

 

Kolekcja obejmuje bluzy z kapturem, dżinsy i czapki z daszkiem w kolorach retro, koszulki z palmami, czapkę z nową wersją znanego logo firmy MASCOT z niedźwiadkiem i wiele innych produktów o stylu znacznie odbiegającym od tradycyjnego, standardowego wyglądu odzieży roboczej. Ostateczny wygląd i stylizację można z łatwością skomponować samemu, łącząc elementy kolekcji z takimi oldskulowymi produktami, jak np. termiczne kurtki MASCOT® London z kolekcji MASCOT® ORIGINALS. Jak sama nazwa wskazuje, w skład tej kolekcji wchodzą oryginalne, pierwotne projekty ubrań roboczych firmy MASCOT. Istnieje też wiele innych możliwości łączenia z innymi kolekcjami odzieży – na przykład z MASCOT® HARDWEAR.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Lekkie obuwie robocze z amortyzacją

October 6, 2018

1/3
Please reload

Ostatnie posty
Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square