ODZIEŻ ROBOCZA Z NADRUKIEM LUB HAFTEM -
ZAMÓWIENIA SPECJALNE

Wizualna identyfikacja firmy


Umieszczenie nazwy i logo firmy na odzieży roboczej to najlepsza reklama jej produktów i fachowości. Ponadto jest to sposób na zwiększenie wśród pracowników poczucia przynależności do jednego zespołu i dumy z bycia częścią przedsiębiorstwa. Nazwa i logo to element wizualnej identyfikacji firmy.

Odzież marki MASCOT jest zaprojektowana z myślą o zapewnieniu odpowiedniego miejsca na nadrukowanie lub wyhaftowanie logo firmy. Element ten zwykle umieszczany jest na piersi, na plecach lub wzdłuż nogawki, dostępnych jest jednak jeszcze szereg innych możliwości.

Na odzieży MASCOT można stosować wiele różnych typów nadruku. W przypadku niektórych materiałów (np. polaru) zamiast drukowania nazwy lub logo zalecamy haft.

Wykorzystaj niezliczone możliwości profilowania wizerunku firmy
dzięki nadrukom i haftom na odzieży roboczej.

W MASCOT jest to niezwykle proste ponieważ posiadamy własną drukarnię i hafciarnię, obie jednostki pod tym samym dachem, co magazyn. To zapewnia szybkie i skuteczne zarządzanie zamówieniami i nie ma dodatkowych kosztów transportu. Aby dodatkowo usprawnić obsługę przechowujemy Państwa logo.

 

 

 

 

Odzież robocza - zamówienia specjalne

MASCOT oferuje szeroki asortyment produktów w wielu rozmiarach. Zdajemy sobie jednak sprawę, że Klienci mogą mieć indywidualne potrzeby, których nie zaspokoją rozwiązania standardowe. Dlatego nasi Klienci mają możliwość składania spersonalizowanych zamówień.

Zamówienia specjalne są atrakcyjnym rozwiązaniem dla dużych firm, które
chcą, aby stosowana u nich odzież robocza miała charakterystyczny, niepowtarzalny wygląd. Może tu chodzić na przykład o określony rodzaj tkaniny, kolorystykę, kieszenie bądź elementy odblaskowe w określonych miejscach.

Modyfikacje te wykonujemy we własnej szwalni. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy spełniać szczególne wymagania.

Składając w MASCOT zamówienie specjalne, przedsiębiorstwa mogą mieć pewność, że otrzymają w pełni dostosowane do nich rozwiązanie. Szczegóły dotyczące terminu dostawy, minimalnej liczby zamawianych produktów i koszt realizacji uzgadnianie są indywidualnie przy każdym zamówieniu.

Ubranie robocze MASCOT - indywidualne dostawy

Dzięki systemowi elektronicznego przetwarzania zamówień MASCOT bardzo sprawnie realizuje nawet bardzo duże zamówienia.
Oferujemy możliwość zapakowania osobnych przesyłek dla wszystkich poszczególnych pracowników. Pudełka mogą być opatrzone nazwiskiem pracownika. Dzięki temu każdy pracownik może samodzielnie pobrać swoją paczkę, a pracodawca nie musi zajmować się sortowaniem zamówionych ubrań

i butów. Wszystkie indywidualnie wybrane ubrania w ramach tego samego zamówienia są dostarczane razem.

Odzież robocza i ochronna - zestawy testowe


Większym przedsiębiorstwom, które przed podjęciem ostatecznej decyzji chciałyby wypróbować ubrania, MASCOT oferuje zestawy testowe. Gwarantuje to, że inwestycja będzie odpowiadała potrzebom i oczekiwaniom poszczególnych grup branżowych.

Zapraszamy do kontaktu celem otrzymania szczegółowych informacji oraz wyceny.

odzie robocza sklep internetowy, Wrocław
ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej