MASCOT® LIGHT

Lekka odzież robocza w bardzo atrakcyjnej cenie – jednak bez kompromisów w kwestii jakości i wygody!

MASCOT® LIGHT to najlżejsza kolekcja odzieży MASCOT. Gramatura to zaledwie 245 g/m². Przy pracy w wysokich temperaturach, np. przy dużych maszynach przemysłowych, lekka odzież robocza to konieczność.

Przetestowany fason
Kolekcja obejmuje wiele dwubarwnych produktów, takich jak kurtki i spodnie robocze, czy kurtki softshell. Produkty dostępne są w 2 wersjach kolorystycznych (kobaltowy/morsko niebieski i ciemno antracytowy/czarny).

Odpowiedni rozmiar
Dobranie optymalnego rozmiaru pozwala dobrze się czuć w swoim ubraniu roboczym. Dlatego ubrania z kolekcji LIGHT są dostępne w wielu rozmiarach.

Standardowo do wyboru jest 14 obwodów talii i 3 długości nogawek w przypadku spodni. Odzież charakteryzuje się przetestowanym, wygodnym fasonem, który zapewnia dużą swobodę ruchów.

Wysoka jakość za niską cenę
Oferta ubrań z tej kolekcji plasuje się w dolnym segmencie cenowym. Nie oznacza to jednak pójścia na kompromis w kwestii jakości. Produkty wykonane są z wytrzymałej tkaniny o splocie skośnym i wyposażone w specjalne wzmocnienia przy kieszeniach i w innych wrażliwych miejscach. Dodatkowo produkty są szyte wzmacniającym potrójnym ściegiem w obszarach najbardziej narażonych na zużycie. Cechy te gwarantują wysoką jakość i trwałość odzieży. Dzięki nim pracodawcy ani pracownicy nie muszą często kupować nowej odzieży do pracy.

Ubrania robocze z kolekcji MASCOT® LIGHT są opatrzone detalami dobranymi z myślą o pracy w różnych zakładach produkcyjnych i przemysłowych w Europie. Wszystkie zamki błyskawiczne oraz przyciski są ukryte, aby nie drapać ani nie rysować obiektów w otoczeniu. Produkty nadają się do prania przemysłowego i dobrze zachowują po nim barwy i fason.

Możliwości łączenia sztuk odzieży: „Mix & Match”

Wybór kolekcji MASCOT® LIGHT oznacza dostęp do prawie nieskończonego wachlarza potencjalnych kombinacji sztuk odzieży. Kolekcja jest tak pomyślana, aby ubrania można było łatwo łączyć z elementami z innych kolekcji, np. w celu uzyskania danego poziomu bezpieczeństwa, wodoodpornej odzieży zimowej, kompletów o jednorodnej barwie itd.

Imponujące możliwości łączenia: „Mix & Match”

MASCOT® UNIQUE
Możliwość łączenia z ubraniami z bestsellerowej kolekcji MASCOT® UNIQUE, w której skład wchodzą 23 dwubarwne produkty w ośmiu połączeniach kolorystycznych, pasujących do barw zastosowanych w kolekcji MASCOT® LIGHT. Wśród produktów są między innymi wodoodporne kurtki zimowe i spodnie z grubszych tkanin.

MASCOT® INDUSTRY
Możliwość łączenia z ubraniami z innej kolekcji odpornej na pranie przemysłowe. Wybór między materiałami różnej jakości. Dostępne są produkty z czystej bawełny, o estetycznej strukturze płótna czy o klasycznym splocie skośnym.

MASCOT® SAFE LIGHT
Kolekcja MASCOT® LIGHT ma także odmianę spełniającą wymogi normy bezpieczeństwa EN ISO 20471 – jest to kolekcja MASCOT® SAFE LIGHT o takim samym wzornictwie, co MASCOT® LIGHT, i dodatkowo wielu możliwościach łączenia sztuk odzieży tak, aby uzyskać 1., 2. lub 3. kategorię bezpieczeństwa.

 

"W firmie MASCOT panuje otwarta kultura. Dzielimy się wiedzą, wzajemnie uczymy się na błędach i sukcesach. Dzięki temu rozwijamy się i my, MASCOT. I, jak prawdziwi entuzjaści, kochamy to, co robimy."
 

Kierownik ds. rozwoju produktów w firmie MASCOT

Odzież robocza i obuwe ochronne sklep internetowy
ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej