ODZIEŻ ROBOCZA

Jesteś rzemieślnikiem, pracownikiem sektora przemysłowego, a może pracujesz w zupełnie innymi miejscu?

Firma MASCOT pozwoli Ci znaleźć ubranie robocze idealnie dopasowane do charakteru i miejsca Twojej pracy. Nasza odzież robocza przeznaczona jest dla wszystkich segmentów rynku takich branż, jak przemysł, budownictwo, rzemiosło, montaż, produkcja, transport, usługi i logistyka.

Asortyment produktów firmy MASCOT został podzielony na kolekcje, które obejmują różne profile, dostosowane do różnych typów użytkowników. Zapoznaj się z profilami kolekcji i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i profesji. Możesz zindywidualizować swój wygląd, łącząc produkty z zupełnie różnych kolekcji.

Sprawdź wszystkie kolekcje w naszym sklepie internetowym.

Pobierz najnowsze katalogi.
Skontaktuj się z nami
jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Odzież robocza i obuwe ochronne sklep internetowy
Przegląd kolekcji:

Wszystkie branże:

 

MASCOT® UNIQUE

MASCOT® AQUA

Budownictwo:

 

MASCOT® ADVANCED
MASCOT® HARDWEAR
MASCOT® YOUNG
MASCOT® MINI

Przemysł:

 

MASCOT® INDUSTRY
MASCOT® LIGHT
MASCOT® IMAGE
MASCOT® ORIGINALS
MACMICHAEL

Usługi:

 

MASCOT® FRONTLINE

Dwubarwna odzież robocza o nowoczesnym profesjonalnym wyglądzie.Bogaty asortyment, doskonały zarówno dla sektora budowlanego, jak i przemysłu. Niezliczone funkcje i możliwości łączenia.

Wielofunkcyjna odzież robocza

o maksymalnej wytrzymałości,
zapewniająca optymalną swobodę ruchu.

Dla pracowników branż
rzemieślniczych i budowlanych.

Szeroki wybór prostej i wygodnej odzieży roboczej. Doskonały wybór dla pracowników przedsiębiorstw przemysłowych i produkcyjnych.

Eleganckie i zapewniające swobodę ruchu ubrania, które nadają się szczególnie dla pracowników branż usługowych, logistyków oraz
monterów.

Warstwa podstawowa:

 

MASCOT® CROSSOVER

Szeroki asortyment t-shirtów, koszulek polo, bluz i bielizny
funkcjonalnej w wielu barwach i z różnych materiałów. Uzupełnij garderobę o elementy wzmacniające wizerunek firmy.

             MASCOT® ADVANCED

 

​Ubrania przyszłości! Rewolucyjna seria odzieży roboczej, w której w każdej jej części użyto materiał strecz. Stwarza to wspaniały komfort i swobodę ruchów. Zaprojektowane i przetestowane, aby poradzić sobie z pracą w różnego rodzaju warunkach pogodowych – w zimnie, w cieple, przy wietrze i podczas opadów atmosferycznych. Inspirowane Nordyckim designem dla rzemieślników całego świata.
Produkty: Spodnie oraz spodenki ¾ z cztero kierunkowym streczem. Górne części garderoby na wszystkie pory roku z całym mnóstwem produktów do noszenia jako warstwa wewnętrzna, środkowa oraz zewnętrzna.
Szczególnie używane przez: Pracujące ciężko i z pasją osoby z branży budowlanej oraz rzemiosła, które wymagają od swojej odzieży roboczej tego, co najlepsze.

Znajdź więcej informacji o kolekcji MASCOT® ADVANCED.

​​​​​​​​​              MASCOT® UNIQUE

Dwukolorowe ubranie robocze zaprojektowane w zupełnie nowatorski sposób. MASCOT Unique to stylowe i eleganckie ubrania robocze, doskonale dopasowane do bardzo aktywnego trybu pracy. Wykonano je z tkaniny Tencel®, która zapewnia dużą wytrzymałość i wygodę. Ubrania można prać w pralniach przemysłowych.
Produkty: Jest to jedna z najbardziej obszernych kolekcji MASCOT, która obejmuje dziewięć kombinacji dwukolorowych oraz dwa warianty jednokolorowe. Istnieją nieskończone możliwości łączenia ubrań roboczych i okryć wierzchnich.
Szczególnie używane przez: Pracowników sektora przemysłowego i budowlanego różnych szczebli. 
Zobacz więcej zdjęć i informacji o kolekcji MASCOT® UNIQUE.

              MASCOT® FREESTYLE
 

Odzież pasująca do Twojego stylu życia - nietradycyjna odzież robocza. Wyglądaj dobrze w pracy - oraz po pracy. Zupełnie nowe kolory. Nowoczesny krój. Mix & Match ze wszystkimi produktami z asortymentu MASCOT.


Produkty: Osobisty styl. Cool. Bohema. Idealne dopasowanie. Trend. Niezależność.
Szczególnie używane przez: Dla rzemieślników, którzy chcą stworzyć własny styl

Zobacz kolekcję MASCOT® FREESTYLE w naszym sklepie internetowym.

              MASCOT® LIGHT
 

Najlżejsza kompletna kolekcja w naszym asortymencie. Oferta w dolnym segmencie cenowym. Produkty z tej kolekcji charakteryzują się gruntownie przetestowanymi fasonem oraz detalami i pomimo niskiej wagi są bardzo trwałe. Kolekcja jest zaprojektowana dla przemysłu. Ubrania nadają się do prania przemysłowego.
Produkty: W skład kolekcji wchodzi szereg dwubarwnych produktów, takich jak spodnie i kurtki robocze, czy kurtki softshell. Do wyboru są dwa połączenia kolorystyczne – kobalt/ciemny granat oraz antracyt/czerń. Ubrania można łączyć na wiele sposobów – także z produktami z innych kolekcji.
Główni użytkownicy: Pracownicy przemysłu wszystkich branż, a także osoby pracujące w wyższych temperaturach.

Dowiedz się więcej o kolekcji MASCOT® LIGHT.

              MASCOT® HARDWEAR

Obszerna kolekcja wytrzymałej odzieży roboczej charakteryzującej

się nowoczesnym krojem. Niezrównana swoboda ruchów połączona

z przyjemnym i jednocześnie solidnym wyglądem.
Produkty: Szorty, spodnie typu rybaczki oraz spodnie robocze o różnej długości nogawek. Wszystkie rodzaje górnych części garderoby: od kamizelek na narzędzia, po kurtki zimowe. Wszystkie ubrania zaprojektowano ergonomicznie i posiadają nowoczesne dopasowanie.
Szczególnie używane przez: Pracowników sektora budowlanego inżynierii lądowej. Ludzi pragnących demonstrować własny styl ubioru, ale w dyskretny sposób. Ten typ kroju jest odpowiedni również dla kobiet.

Dowiedz się więcej o kolekcji MASCOT® HARDWEAR.

              MASCOT® AQUA

Wodoodporna odzież na deszczową pogodę. Dostępne są dwa rodzaje krojów i kategorii jakościowych. Ubrania z tej kolekcji można szybko nałożyć na ubranie robocze.
Produkty: Kurtki, spodnie i kombinezony przeciwdeszczowe.
Szczególnie używane przez: Osoby pracujące na świeżym powietrzu.

Więcej informacji o kolekcji MASCOT® AQUA.

              MASCOT® CROSSOVER

 

​​Wszystkie najistotniejsze elementy ubrania roboczego zebrane teraz w ramach jednej kolekcji.
Produkty: T-shirty, bluzy sportowe oraz koszulki polo, z modnymi dodatkami lub zupełnie proste, a także bielizna z wieloma dodatkowymi funkcjami, np. odprowadzanie wilgoci, zabezpieczenie antybakteryjne, izolowanie oraz szybkie suszenie.
Szczególnie używane przez: Wszystkie grupy zawodowe. Bielizna jest szczególnie przydatna dla osób pracujących w zimnym klimacie i/lub będących w ciągłym ruchu.
Znajdź więcej informacji o kolekcji MASCOT® CROSSOVER.

              MASCOT® INDUSTRY

Wymarzona seria produktów dla użytkowników z branż przemysłowych. Wygodne ubrania, które zachowują kształt, kolor i jakość, nawet po praniu przemysłowym.
Produkty: Pełen zestaw dla przemysłu, podzielony na trzy linie: z czystej bawełny, płócienną i wykonaną w klasycznym splocie skośnym. Lekkie elementy garderoby do codziennego noszenia o każdej porze roku, a także ubrania na zimowe. 
Szczególnie preferowane przez: Pracowników we wszystkich sektorach przemysłu.

Więcej informacji o kolekcji MASCOT® INDUSTRY znajdziesz pod tym linkiem.

              MASCOT® ROCKS

Modne i wytrzymałe ubranie robocze, wykonane z niekonwencjonalnych tkanin.
Produkty: Spodnie robocze wykonane z chłodzącej tkaniny Tencel®, uzupełnione o modne dodatki (np. bieżnik opony), oraz kurtki, które łączą elegancję z technologią zabezpieczania przez wnikaniem zimna.
Szczególnie używane przez: Pracowników branży budowlanej i inżynierii lądowej oraz nowoczesnych naśladowców mody.

Zobacz zdjęcia i znajdź informacje na temat kolekcji MASCOT® ROCKS.

              MASCOT® IMAGE

Pierwsza w Europie ambitna, dwukolorowa kolekcja. Szeroki wybór odzieży i wiele możliwości ich łączenia.
Produkty: Obszerna kolekcja produktów dwukolorowych z klasycznym splotem skośnym.
Szczególnie używane przez: Szeroka grupa odbiorców pośród sektora przemysłowego i rzemieślniczego.

Znajdź więcej zdjęć oraz informacji o kolekcji MASCOT® IMAGE.

              MASCOT® ORIGINALS

Bardzo rozbudowana kolekcja klasycznych ubrań roboczych. Wiele produktów dowiodło swojej wartości przez dziesięciolecia i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników.
Produkty: Tradycyjne ubrania robocze oraz odzież zimowa – od kombinezonów, po kurtki pilotki. Kolekcja obejmuje szeroką gamę kurtek watowanych o różnej grubości i kolorystyce.
Szczególnie używane przez: Pracowników wszystkich branż oraz osoby preferujące tradycyjne i wytrzymałe ubrania robocze.

Zobacz więcej zdjęć oraz informacji o kolekcji MASCOT® ORIGINALS.

              MASCOT® YOUNG

Elegancja w kompilacji z nowoczesnym dopasowaniem, które zapewnia swobodę ruchów. Niestandardowa kolorystyka oraz kontrastujące, pomarańczowe nici. Wytrzymałe. Zaprojektowane, aby zapewnić swobodę ruchów.
Produkty: Szorty, spodnie typu rybaczki oraz spodnie robocze o różnej długości nogawek. Wszystkie rodzaje górnych części garderoby: od kamizelek na narzędzia, po kurtki zimowe. Wszystkie ubrania zaprojektowano ergonomicznie i zadbano o ich doskonałe dopasowanie.
Szczególnie używane przez: Sektory związane z budownictwem. Ludzi lubiących odmienną kolorystykę w pracy i wymagających, aby ubrania zapewniały dużą swobodę ruchu. Gwarancja dobrego dopasowania także dla kobiet.

Dowiedz się więcej i przejrzyj zdjęcia kolekcji MASCOT® YOUNG.

              MASCOT® FRONTLINE

Lekkie, eleganckie i znakomicie wyglądające ubrania robocze, łączące ergonomiczny krój i doskonałe dopasowanie. Ubrania są odpowiednie również dla kobiet.
Produkty: Spodnie z umiarkowaną ilością elementów dodatkowych. Szeroki wybór dobrze dopasowanych górnych części garderoby. Niektóre produkty zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet.
Szczególnie używane przez: Pracowników branży serwisowej, transportowej, instalacyjnej i inżynieryjnej. Osoby, które muszą dbać o wygląd w pracy i muszą mieć dobrze rozmieszczone, pojemne kieszenie.
Więcej informacji o kolekcji MASCOT® FRONTLINE znajdziesz pod tym adresem.

              MASCOT® CONCEPT

Mała kolekcja lekkich ubrań, które są przeznaczone przede wszystkim do wielokrotnego prania przemysłowego.
Produkty: Kurtki robocze, spodnie robocze oraz spodnie typu ogrodniczki wykonane z lekkich tkanin.
Szczególnie używane przez: Pracowników sektora przemysłowego.

Więcej o serii MASCOT® CONCEPT.

              MASCOT® MINI

Ubrania robocze dla dzieci, zaprojektowane dla młodych, wyluzowanych rzemieślników, którzy chcą wyglądać jak rodzice.
Produkty: Bardzo wytrzymałe spodnie, softshelle, kurtki i kamizelki.
Szczególnie preferowane przez: Dzieci

Sprawdź informacje o kolekcji MASCOT® MINI.

              MACMICHAEL

Produkty marki MACMICHAEL łączą w sobie szczególnie atrakcyjną cenę

z wieloletnim doświadczeniem MASCOT w zakresie projektowania ubrań roboczych i butów. MACMICHAEL jest prostą, dobrą alternatywą dla innej odzieży roboczej  i obuwia ochronnego.
MACMICHAEL to odrębna marka podlegająca pod MASCOT.

Zobacz więcej zdjęć oraz znajdź więcej informacji o marce MACMICHAEL.

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej