BUTY ROBOCZE MASCOT® FOOTWEAR FLEX

Obuwie ochronne z serii MASCOT® FOOTWEAR FLEX zostało wykonane z bardzo lekkich materiałów, co czyni je jednymi z najlżejszych na rynku. Przednia ich część wygina się elastycznie razem ze stopą, dzięki czemu buty wspomagają wszelkie ruchy.  Koniec z ciężkimi, sztywnymi i niewygodnymi butami roboczymi!

MASCOT FLEX obejmuje 9 nowych modeli obuwia ochronnego.

Ciężar obuwia wśród najniższych na rynku
Buty robocze pozwalają na aktywną pracą przez wiele godzin, bez przemęczania stóp. Przyczynia się do tego między innymi niska waga, osiągnięta dzięki rezygnacji z metalowych elementów. Podeszwa antyprzebiciowa została wykonana ze specjalnego materiału tekstylnego, natomiast podnosek  z kompozytu. Materiał kompozytowy charakteryzuje się tym, że nie przewodzi ani zimna, ani gorąca, co zapewnia dodatkową wygodę zarówno w niższych, jak i wyższych temperaturach.

obuwie przemysłowe, buty antystatyczne
Obuwie ochronne Mascot Wrocław

Niespotykana wygoda ruchu
Podeszwa antyprzebiciowa jest giętsza niż metalowa, ponieważ wykonana jest ze specjalnego, tekstylnego materiału. Gdy jest to potrzebne, zwiększona zostaje elastyczność buta, głównie w przedniej części obuwia. Obuwie dostosowuje się do naturalnych ruchów stopy, np. przy chodzeniu czy klękaniu. Dodatkowo buty wyposażone zostały w miękkie, dwukomponentowe podeszwy z PU/PU, skutecznie amortyzujące wstrząsy oraz we wkładki zapewniające optymalne wsparcie podbicia i zmniejszające  tendencje do powstawania płaskostopia. W tylnej części obuwia umieszczono wkładkę stabilizującą stopę przy pracy na nierównym podłożu.


Bogate możliwości wyboru w ramach kolekcji FLEX
Obok różnych fasonów, kolorów i materiałów butów i półbutów FLEX wybrać można także odpowiedni do danego typu pracy system zapinania. Warto zwrócić uwagę na system Boa, umożliwiający błyskawiczne zakładanie i zdejmowanie butów. Nierdzewne metalowe sznurowadła równomiernie rozkładają ucisk na śródstopie, nie czuć więc żadnego dyskomfortu. Można też zdecydować się na obuwie całkowicie wolne od metalu i wybrać model z tradycyjnymi sznurowadłami. Wszystkie modele spełniają wymogi najwyższej kategorii w zakresie podeszew antypoślizgowych. Mają też oczywiście certyfikat zgodności z normą EN ISO 20345. Do wyboru są kategorie S1P i S3 (wg normy kategoria S3 oznacza buty o wodoodpornym materiale zewnętrznym). Buty mają szerokość 10 (rozmiary 39-48), dostępny jest też często wybierany przez kobiety model o szerokości 8 (rozmiary 35-41).

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej