OBUWIE OCHRONNE I BUTY ROBOCZE

Od obuwia ochronnego może zależeć, czy dzień w pracy skończy się dobrze, czy źle.

W przypadku upuszczenia ciężkiego przedmiotu na palce, lub nadepnięcia na gwóźdź, dobre buty robocze mogą całkowicie uchronić stopę przed obrażeniami.

Zatwierdzone obuwie ochronne ma bowiem cały szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo. Podeszwa antyprzebiciowa chroni od spodu przed szpiczastymi przedmiotami, a podnosek zabezpiecza palce stopy przed naciskiem, uderzeniem

i spadającymi obiektami. Dzięki przeciwpoślizgowym podeszwom pracownik może pewnie stać na nierównym lub śliskim podłożu. W asortymencie MASCOT dostępne są nawet buty odporne na chemikalia, na wysokie temperatury, a także buty antystatyczne. Skorzystaj z naszego sklepu internetowego, aby znaleźć to, czego potrzebujesz. Porównaj modele i zapoznaj się z możliwościami wybranych butów, półbutów i sandałów ochronnych.

Wszystkie modele obuwia ochronnego MASCOT zapewniają pełną ochronę antyprzebiciową, mają podnoski i spełniają wymagania kategorii S1P lub S3.

Buty S3 wyróżniają się wodoszczelnością, szukaj więc tego symbolu, jeśli zdarza Ci się pracować w deszczu lub w wodzie.

 

Cały dzień w obuwiu ochronnym może być ciężkim wyzwaniem, jeśli nie są one przyjemne w noszeniu. Dlatego w firmie MASCOT stawiamy sobie za cel zapewnienie użytkownikom najbardziej wygodnych butów, półbutów i sandałów ochronnych na rynku. Tu znajdziesz buty robocze, męskie i damskie, zapewniające amortyzację, wygodny chód i właściwe wsparcie.

obuwie przemysłowe, buty antystatyczne

Sprawdź i zamów obuwie robocze oraz akcesoria i pozostałe produkty   marki MASCOT w sklepie internetowym www.mascotwebshop.pl/ectum. Zapraszamy!

Akcesoria do obuwia ochronnego

 

Aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą wygodę i wsparcie w codziennej pracy, również akcesoria do butów i półbutów ochronnych muszą być wysokiej jakości. Firma MASCOT ma w ofercie szeroki wachlarz akcesoriów, takich jak podeszwy, sznurowadła czy spraye impregnujące. Dbaj o swoje buty, a będą Ci służyć przez długi czas!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta lub masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu.

Kolekcje - buty robocze MASCOT - męskie i damskie

MASCOT® FOOTWEAR ENERGY

Obuwie ochronne z kolekcji MASCOT® FOOTWEAR ENERGY zapewnia wyjątkową swobodę i komfort zarówno dla twoich pleców jak i stóp, za pomocą skutecznie absorbującej wstrząsy podeszwy z materiału ETPU. Materiał zastosowany w podeszwie skutecznie pochłania wstrząsy związane z wchodzeniem na twarde powierzchnie, dzięki czemu nacisk nie obciąża nóg ani pleców. MASCOT® FOOTWEAR ENERGY to optymalny komfort dla Twoich stóp. Wszystkie materiały w przedniej części stopy są niezwykle elastyczne, dzięki czemu buty dostosowują się i wspomagają wszelkie ruchy. W tym samym czasie ciężar obuwia należy do najniższych na rynku. Niska masa jest utrzymywana przez niezawierające metalu lekkie materiały, takie jak kompozytowe noski i tekstylna ochrona antyprzebiciową, dzięki czemu obuwie jest całkowicie wolne od metalu. Zobacz więcej.

MASCOT® FOOTWEAR FLEX

Seria FLEX jest swobodą dla Twoich stóp. Swobodą podczas poruszania się przez wiele godzin bez odczuwania zmęczenia stóp. Stopa jest wspierana oraz stabilizowana w tylnej części buta, podczas gdy przednia części stopy posiada dużo wolnego miejsca i może swobodnie się poruszać. Obuwie jest ponadto wyposażone we wkładkę optymalnie wspierającą sklepienie, dzięki której zmniejsza się tendencja do powstawania płaskostopia. Stąpanie w obuwiu z serii FLEX odczuwa się jako miękkie i komfortowe. Podeszwa doskonale absorbuje wstrząsy, a przednia część obuwia wygina się bardzo elastycznie razem ze stopą. Jednocześnie otrzymasz buty, które są lekkie. Waga obuwia ochronnego jest jedną z najniższych na rynku.
Dowiedz się więcej i przejrzyj zdjęcia kolekcji MASCOT® FOOTWEAR FLEX.

MASCOT® FOOTWEAR DYNAMIC

DYNAMIC to optymalny wybór na aktywny dzień pracy, podczas którego trwałe obuwie musi umożliwiać swobodne poruszanie się. Modele są wyposażone w solidne wzmocnienie w części palców (ProNose), mające olbrzymie znaczenie przy pracy wymagającej częstego klękania. Wnętrze buta jest zaprojektowane w sposób ergonomiczny tak, aby możliwe było zginanie stopy i szybkie poruszanie się i aby nie była przy tym odczuwana żadna niewygoda wynikająca z obecności podnoska czy innych elementów zabezpieczających. Buty mają sportowy wygląd, zapewniają skuteczną amortyzację i mają przezroczyste podeszwy, niepozostawiające śladów na posadzkach.

MASCOT® FOOTWEAR FIT

Kolekcja FIT to gwarancja optymalnego dopasowania. Buty wspierają stopę i bezpiecznie obejmują jej tylną część. Jednocześnie przód butów jest na tyle obszerny, aby zapewnić przedniej części stopy i palcom swobodę poruszania się. Modele FIT są lekkie, elastyczne i zapewniają skuteczną amortyzację. Dzięki temu są doskonałym wyborem nawet na długie dni pracy w obuwiu ochronnym. W skład tej kolekcji wchodzą między innymi modele wyposażone w szybki i elastyczny mechanizm zamykania Boa®. Modele bez systemu Boa® są natomiast całkowicie wolne od metalu. Brak metalu oznacza, że buty nie przewodzą ani ciepła, ani zimna.

MASCOT® FOOTWEAR TECH

TECH to kolekcja wygodnych butów przeznaczonych do takich branż jak rzemiosło, lekkie budownictwo, logistyka czy przemysł lekki. Buty te mają szczególnie elastyczne i przeciwpoślizgowe podeszwy z PU lub gumy. Podeszwy są wyposażone w stabilizującą wkładkę, dzięki której użytkownik stąpa pewnie nawet po bardzo nierównym podłożu. Wewnątrz materiału stabilizującego umieszczona jest gąbka, która w połączeniu z właściwościami amortyzującymi podeszwy i wkładki zapewnia dużą wygodę przy chodzeniu. Ponadto podeszwy są odporne na kontakt z powierzchniami o temperaturze do 300°C.

MASCOT® FOOTWEAR INDUSTRY

Kolekcja INDUSTRY to mocne i trwałe obuwie do pracy na zewnątrz. Buty były projektowane z myślą o zapewnieniu odporności na ścieranie w kontakcie z twardymi powierzchniami, o co nietrudno przy pracy na posadzkach betonowych, w kanałach kanalizacyjnych i podobnych środowiskach. Produkty przeznaczone są do prac w trudniejszych warunkach. Dlatego podeszwy są wykonane z mocnego PU lub gumy i wytrzymują kontakt z powierzchniami o temperaturze do 300 °C. Mocne wzmocnienie części z palcami (ProNose) dodatkowo zwiększa wytrzymałość butów podczas pracy w pozycji klęczącej. Podeszwy mają ponadto specjalne właściwości przeciwpoślizgowe, a ich wzór jest tak zaprojektowany, że brud i ziemia wypadają z jego załamań podczas zginania buta przy chodzeniu.

MASCOT® FOOTWEAR CLASSIC

Obok wszystkich niezbędnych elementów bezpieczeństwa obuwie z kolekcji CLASSIC odznacza się bardzo wygodnym fasonem. Ponadto w skład kolekcji wchodzą modele dla osób wolących buty nieco szersze, niż przeciętnie. Obuwie jest wykonane z elastycznych materiałów, zapewniających wygodę przy chodzeniu. Ponadto buty stabilizują stopy na nierównym podłożu za pomocą niewielkiej usztywniającej wkładki w tylnej części podeszwy. Dlatego właśnie modele CLASSIC doskonale nadają się do wielu typów robót i wielu stanowisk w branżach lekkiego budownictwa i rzemiosła, gdzie pracuje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

MASCOT® FOOTWEAR ACCESSORIES

Pielęgnacja i ochrona obuwia za pomocą odpowiednich produktów do pielęgnacji wydłuża jego żywotność.

Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej