MASCOT® UNIQUE

Jedna kolekcja - Dziewięć kolorów - Wszystkie branże - Niezliczone efekty końcowe

 

Dwukolorowe ubranie robocze zaprojektowane w zupełnie nowatorski sposób. Stylowa i elegancka odzież doskonale dopasowana do aktywnego trybu pracy. Wytrzymałe materiały oraz produkty z ekologicznego, w 100% naturalnego TENCEL®. Ubrania nadają się do prania przemysłowego. Kolekcja nosi nazwę MASCOT® UNIQUE i obejmuje dziewięć kombinacji dwukolorowych oraz dwa wariant jednokolorowe. Asortyment został tak skonfigurowany, aby umożliwiał tworzenie optymalnych zestawów dla wszystkich potrzeb i branż. Dodatkowo cała kolekcja poświadczona jest wszystkimi niezbędnymi certyfikatami.

 

Najlepsze cechy połączone w jednej kolekcji
 

Zaawansowane technologie
Dzięki zastosowaniu znanych technologii i marek materiałów, ubrania robocze z kolekcji MASCOT® UNIQUE mają wyjątkowe zalety. Do ich produkcji użyte zostały między innymi materiały TENCEL® i CORDURA®.
 
Pełen program górnych części odzieży
Jeśli zdecydujesz się na kolekcję MASCOT® UNIQUE, w zasadzie nie musisz już szukać dalej. Znajdziesz tu wszystkie rodzaje górnych części odzieży, od koszulek do kurtek zimowych.
 
Trzy kategorie wagowe spodni
Niezależnie od tego, czy szukasz spodni wyjątkowo lekkich, czy też solidnych, wykonanych z bardzo wytrzymałego materiału, znajdziesz je w kolekcji MASCOT® UNIQUE. Do wyboru są trzy różne jakości tkanin.

Dla WSZYSTKICH pracowników
Niezależnie od fachu i gustu. Niezależnie od wzrostu i budowy ciała. Kolekcja MASCOT® UNIQUE to szeroki wybór kolorów i rozmiarów. Wszystkie spodnie i ogrodniczki dostępne są w trzech długościach nogawek.
 
Wszystko w jednym miejscu
MASCOT® UNIQUE jest w zasadzie marką odzieży roboczej samą w sobie. Odkryj ofertę produktów, materiałów i kolorów, i praktycznie nieograniczonymi możliwościami ich łączenia – zawsze z zachowaniem najlepszego fasonu i optymalnej swobody ruchu!

"Klient jest zawsze w centrum uwagi. Cały czas pozostajemy w dialogu z Klientami z różnych branż. Znamy ich wymagania i życzenia. Korzystamy z tej wiedzy w procesie rozwoju produktów, jednocześnie utrzymując nasze własne wysokie standardy w zakresie testowania detali, bezpieczeństwa oraz eleganckiego fasonu."

Główna projektantka w MASCOT

Odzież robocza i obuwe ochronne sklep internetowy
ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej