ODZIEŻ OCHRONNA MASCOT® SAFE LIGHT

Funkcjonalna i wygodna odzież ochronna o podwyższonej widoczności.

Ubrania z kolekcji MASCOT® SAFE LIGHT zostały przetestowane jeszcze przed skierowaniem do produkcji przez użytkowników, którzy na co dzień potrzebują ubrań bezpiecznych, wygodnych i dobrze wyglądających. Dlatego ubranie z tej kolekcji to nie tylko najwyższy na rynku poziom bezpieczeństwa, ale także nacisk na dobre dopasowanie, wygląd i funkcjonalność. Dodatkowo odzież ochronna wyróżnia się dużą odpornością, która przedłuża jej żywotność.
Ubranie wyposażone jest w odporne na częste pranie elementy odblaskowe . Wiele produktów przetestowano metodą 75 prań – to o wiele więcej niż zaleca norma.

Godne uwagi nowe kolory
Kolekcja MASCOT® SAFE LIGHT dostępna jest w sześciu efektownych zestawieniach kolorystycznych, obejmujących wszystkie barwy o podwyższonej widoczności: pomarańczowy, żółty i czerwony. Ubranie zawiera także nowe połączenia kolorów, np. fluorescencyjny pomarańcz i mchowa zieleń. W miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenie i zużycie zastosowano ciemne kontrastujące barwy. Takie rozwiązanie sprawia dodatkowo, że kolory fluorescencyjne wolniej tracą swój odblaskowy charakter.

Najwyższy stopień bezpieczeństwa na rynku
Odzież z kolekcji MASCOT® SAFE LIGHT zgodna jest z najnowszą normą bezpieczeństwa EN ISO 20471. Produkty posiadają różne kategorie bezpieczeństwa. Osoby potrzebujące odzież ochronną z trzeciej kategorii bezpieczeństwa mają do dyspozycji wiele możliwości. Mogą wybrać kurtkę zimową, która sama w sobie spełnia wymogi 3. kategorii lub dobrać różne sztuki odzieży, których połączenie wg instytutu certyfikującego również zapewnia tę kategorię. Dzięki zastosowaniu prostego systemu oznaczeń literowych łączenie poszczególnych produktów tak, aby osiągnąć np. certyfikowaną 3. kategorię ochronną, jest bardzo łatwe.

Katalog odzież ochronna MASCOT
ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej