MASCOT® HARDWEAR

Preferowany wybór rzemieślników w zakresie odzieży roboczej.

Zaawansowana i funkcjonalna odzież robocza z najlepszych materiałów MASCOT® HARDWEAR to bezpieczny wybór, szczególnie dla osób wymagających naprawdę dużo od odzieży roboczej. Kolekcja MASCOT® HARDWEAR spełnia wszystkie oczekiwania w zakresie funkcjonalności, trwałości, swobody poruszania się oraz estetycznego fasonu.

Kolekcja obejmuje cały zakres produktów dla wszystkich działów budownictwa. W skład asortymentu odzieży roboczej wchodzi wszystko od ochronnych kurtek z elementami odblaskowymi aż do spodni i kamizelek roboczych z taką liczbą kieszeni i dodatkowych funkcji, że skrzynka na narzędzia przestaje być potrzebna.

Mocną stroną odzieży roboczej z kolekcji MASCOT® HARDWEAR jest połączenie szeregu różnych dobrze przetestowanych i zaawansowanych rodzajów materiału. Są to między innymi Kevlar®, materiał odporny na przebicia i bardzo wytrzymały CORDURA®. W dodatku ze wszywkami z materiałów elastycznych kompletny produkt zapewnia zarówno trwałość i swobodę ruchów. Jest to kolekcja, w której pracownik aż chce się ruszać, doglądać szczegółów i podejmować wyzwania.

Kolekcja MASCOT® HARDWEAR powstała z połączenia wybranych elementów innych kolekcji firmy MASCOT. Kolory i fason są do siebie dopasowane tak, że można wybierać spośród bogatego asortymentu produktów i łączyć je ze sobą, tworząc własny styl i wyrażając poprzez odzież charakter przedsiębiorstwa.

 

Korzystaj z innowacyjnych i wytrzymałych produktów MASCOT® HARDWEAR

Izolacja

odzież oznaczona jest tym symbolem, oznacza to, iż będzie Ci cieplo nawet w chłodnych warunkach.

Wodoszczelność

100%. Symbol ten gwarantuje, że Mascot nie akceptuje ani jednej pojedynczej kropli wody, wnikającej w materiał. Zamki błyskawiczne są wodoszczelne, a szwy klejone od wewnątrz taśmą.

Wiatroszczelność

Gdy Twoje ubranie jest wiatroszczelne, łatwiej utrzymasz ciepło. Wybierz produkt z tym symbolem, gdy nie chcesz aby wiatr przeszkadzał Ci w codziennym komforcie.

Odprowadzanie wilgoci

Ubrania bezpośrednio przylegające do skóry wykonane z materiałów, które pochłaniają wilgoć, przetransportowują ją dalej, aby ostatecznie całkowicie wyprowadzić ją z Twojego ciała! Dzięki temu nie ma wrażenia mokrego i zimnego materiału w najgłębszej warstwie odzieży.

Utrzymuj ciepło dzięki podszewce CLIMASCOT®

Wykorzystaj wszystkie zalety podszewki marki CLIMASCOT® Lightweight Insulation. Oprócz niezwykle wysokich właściwości izolacyjnych dzięki CLIMASCOT® otrzymasz materiał o niskiej wadze, który po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Podczas produkowania CLIMASCOT® myślano również o środowisku naturalnym i użyto materiałów pochodzących z recyklingu. Podszewkę CLIMASCOT® zastosowano też w innych kolekcjach.

"Nasze motto jest także naszą strategią pracy. Codziennie zadajemy sobie pytanie: czy
ten produkt jest Tested to work? Chcemy bowiem zapewnić naszym Klientom całościowe
rozwiązanie i najlepszy serwis."

 

Kierownik ds. Obsługi Klienta MASCOT

Odzież robocza i obuwe ochronne sklep internetowy
ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej