MASCOT® CROSSOVER

MASCOT pomaga Ci dokonać właściwego wyboru - komfort na każdy dzień.

 

Kolekcję CROSSOVER tworzą T-shirty, t-shirty z długimi rękawami, koszulki polo, bluzy, koszule, wielofunkcyjna bielizna w niezwykle bogatej ofercie kolorystycznej oraz materiałowej. Wszystkie można ze sobą swobodnie zestawiać zgodnie ze swoimi potrzebami i wymaganiami. Uzupełnij swoją szafę i wzmocnij wizerunek firmy.

Asortyment MASCOT oferuje szeroki wybór t-shirtów, koszulek polo, swetrów i bluz z kapturem po atrakcyjnych cenach. Górne części ubioru są dostępne w 23 różnych kolorach. Zgodnie z zasadą „Mix and Match” doskonale pasują do pozostałych produktów z asortymentu MASCOT. Wśród dostępnych fasonów każdy
znajdzie coś dla siebie: krój klasyczny, nowoczesny, dopasowany oraz damski.

Właściwy wybór bielizny jest dość trudnym, czasem wręcz przytłaczającym zadaniem.
Jako pierwsza warstwa ubrania wielofunkcyjna bielizna MASCOT zapewnia komfort i elastyczność, a także redukcję wilgoci i izolację termiczną. Bielizna ta jest uszyta z innowacyjnych tkanin zaprojektowanych do reagowania na potrzeby ludzkiego ciała poprzez regulację temperatury, wilgotności i poziomu izolacji. Dzięki temu ciało ma zapewnione komfortowe warunki przez cały dzień, bez względu na intensywność ruchów czy miejsce pracy.

 

Całe zakupy w jednym miejscu


Pełne rozwiązanie odzieżowe w jednym miejscu. Oszczędź czas i zaopatrz się we wszystkie ubrania, buty i akcesoria u jednego dostawcy, wyróżniającego się dużą szybkością i bezpieczeństwem dostaw.

Identyfikacja wizualna firmy


Wzmocnij swoją markę odpowiednim doborem rozwiązania w zakresie odzieży roboczej i stwórz profesjonalny wizerunek dla klientów. Profesjonalne ubrania robocze dają ponadto pracownikom poczucie przynależności do jednego zespołu i pozwalają na uczucie dumy z bycia częścią przedsiębiorstwa.

Własne barwy


Większość przedsiębiorstw ma pewne ulubione barwy, z którymi chce skojarzyć swoją markę. Dlatego MASCOT oferuje t-shirty i koszulki polo w aż do 23 różnych barwach na produkt. Na wybraną barwę można dodatkowo nanieść własny nadruk lub haft. MASCOT zapewnia również i to, co ułatwia i optymalizuje proces zamawiania.

Funkcjonalność dla wszystkich pracowników


Wybór t-shirtów, koszulek polo, bluz i innych górnych części odzieży jest tak duży, ponieważ duże są także potrzeby pracowników. Dlatego we wszystkich kategoriach produktów dostępne są np. różne fasony.

Produkty na wszystkie potrzeby


Produkty podzielone są różne kategorie w zależności od tego, czego można od nich oczekiwać: PREMIUM, BASIC oraz MACMICHAEL. PREMIUM to najwyższa jakość zarówno w zakresie materiałów, jak i funkcji. Produkty te wyróżniają się bardzo dużą trwałością. BASIC to produkty do używania na co dzień, o bardzo rozsądnym poziomie jakości. MACMICHAEL to z kolei produkty bardzo konkurencyjne cenowo.

T-shirty i koszulki polo
w aż do 23 różnych kolorach

"Do wyzwań podchodzimy z otwartymi ramionami. Nie wahamy się pójść na całość w poszukiwaniu rozwiązania zadowalającego nas i Klientów."
 

Dyrektor ds. Eksportu w MASCOT

Stylowa odzież robocza
bielizna pod ubrania robocze
Odzież robocza i obuwe ochronne sklep internetowy
ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej