KOMBINEZONY ROBOCZE

W niektórych branżach specjaliści są w najwyższym stopniu narażeni na zmienną pogodę lub zabrudzenia. Do pracy w takich warunkach najlepszym wyborem jest bez wątpienia funkcjonalny kombinezon roboczy, który pozwala chronić pracownika od stóp do głów. Ponieważ kombinezony mają połączone górne części z dolnymi w jedną całość, podczas wykonywania niezbędnych robót odzież nie rozchodzi się w okolicy pleców. W ofercie MASCOT znajduje się szeroka oferta kombinezonów do prac wykonywanych wewnątrz oraz do prac na zewnątrz.

Wszystkie kombinezony robocze łączy wysoka jakość, funkcjonalność oraz odporność na zużycie, dzięki czemu jest to dla Ciebie bardzo dobra inwestycja.

W naszym asortymencie znajdziesz również kombinezony z materiału fluorescencyjnego. Produkty HI- VIS posiadają przechodzące przez produkt odblaski. W naszych ubraniach będziesz widoczny podczas codziennej pracy, także gdy pracujesz na placach budowy lub w pobliżu ruchu ulicznego.

Osobom pracującym na zewnątrz w okresie zimowym, w celu uniknięcia wyziębienia, proponujemy kombinezony z podszewką termiczną na nogach i na ramionach oraz, z futrzaną podszewką w obrębie korpusu.

Nasze kombinezony posiadają wiele różnych funkcjonalnych detali, co ułatwia dobór odpowiedniego modelu, w zależności od potrzeb. Przykładem może być występujący w niektórych produktach odpinany kaptur, czy też rozciągliwy materiał na plecach.

Wybierz idealny kombinezon roboczy z naszej szerokiej oferty.

ZADZWOŃ
NAPISZ, ZAPYTAJ

Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Polska - Wrocław, Wałbrzych, Świdnica

i okolice

MASCOT - PONAD

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Najlepsza na rynku odzież robocza,

ubranie ochronne  oraz buty robocze.

W OFERCIE
Ubranie ochronne, buty robocze Mascot
  • https://www.facebook.com/ectum.odzie
  • https://www.linkedin.com/company/364
  • https://www.youtube.com/user/MascotI
  • https://www.instagram.com/ectum_wroc
  • https://twitter.com/EctumWroclaw

Strona używa plików cookie m.in. w celach statystycznych.  Dowiedz się więcej